Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: CosminAdry (Stan Cosmin Alexandru) TEPAR  (Read 4614 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline xDaniels

• Sr. Member
    • View Profile
Re: CosminAdry (Stan Cosmin Alexandru) TEPAR
« Reply #15 on: March 16, 2014, 08:35:41 PM »
Bine ca nu am colaborat cu el. dorea sa ii vand 500k like-uri straine

ArenaWeb

« Reply #15 on: March 16, 2014, 08:35:41 PM »

Offline wanted20

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #16 on: March 16, 2014, 09:57:23 PM »
@Daniel37, comportamentul lui este cel al unui tigan, tigani sunt numiti majoritatea romanilor pentru ca ne fac de ras pe oriunde.

Eu am facut tranzactia in decembrie, i-am pus scriptul, totul a functionat perfect si dupa vreo jumatate de ora mi-a trimis screenshot-uri din internet banking cum ca mi-a facut plata. Eu ziua urmatoare pe la ora 17 l-am contactat sa-i spun ca nu mi-a intrat niciun ban si sa verifice inca o data in internet banking, eventual sa-mi dea team viewer sa vad eu daca e adevarat ca mi-a facut plata.
El a zis ca suna el la banca ca sigur e greseala, dupaia  mi-a cerut inca o data datele bancare pe mail ca o sa faca plata...
N-a mai facut nimic..

Acuma zice ca n-a functionat...Eu i-am demonstrat ca si acuma acel script functioneaza si a functionat tot timpul...

Adevarul e ca este un sarlatan, un muritor de foame...pentru ca un webmaster adevarat si cinstit are 20 de euro sa plateasca un script, n-are nevoie de tepe.

+ ca cel mai urat lucru a mintit aici ca nu e el, dar in secunda urmatoare mi-a dat Buzz pe messenger si a inceput sa injure si sa abereze cu tot felul de tampenii.

Am deschis acest topic doar sa va ajute pe voi cei care ati putea colabora cu el, n-am nevoie de maruntisuri.

Cu acei bani sa-i ia la ma-sa lumanari cat mai repede posibil!

Offline Naruto9

• Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #17 on: March 16, 2014, 09:58:51 PM »
Userul a fost banat. Topic Ónchis !
░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░