Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: ban abuziv no_onne  (Read 2720 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alexkady

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Joculonline
ban abuziv no_onne
« on: March 26, 2014, 01:49:56 PM »
Am fost banat de catre no_onne  10 zile fara warn  ,  din punctul meu de vedere nu cred ca am facut nimic incorect , de asemenea mi sa inchis si postul  , postul meu este http://www.arenaweb.ro/vand/promovez-pagini-facebook/

ArenaWeb

ban abuziv no_onne
« on: March 26, 2014, 01:49:56 PM »

Offline gogule

• Hostimm.com
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Daca iti este lene, atunci plateste.
    • View Profile
    • Immdomain
Re: ban abuziv no_onne
« Reply #1 on: March 26, 2014, 11:49:34 PM »
1. userul @no_onne nu te poate bana.
2. citeste regulamentul inainte sa deschizi un topic la abuzuri. Ti-a fost recomandat chiar in topicul la care faci referire.
3. Eu sunt cel care te-a sanctionat. E posibil sa repet actiunea daca nu treci pe la regulament.

Offline alexkady

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Joculonline
« Reply #2 on: March 27, 2014, 12:49:32 PM »
esti nebun nu mi-ai recomandat nimic , nu am gasit nici un link si nici un regulament nicaieri, si in afara de asta omeneste se da avertisment mai intai si apoi se baneaza plus se explica ce este gresit in postarea mea sau ce reguli nu respecta nu se baneaza asa dupa ochi ca nu iti convine tie. Este posibil sa repeti actiunea pentru ce motiv? ca vrei tu si ca ai ceva personal copile, maturizeazate.

Inteleg daca este vorba ca nu am 30 de postari asta e ma conformez si fac 30 contribui in comunitate insa vreau sa fie ca un avertisment daca voi contribui cu postari si mi se vor sterge din nou postarea in rubrica de anunturi parasesc forumul definitiv , am mai facut postari nu in rubrica de anunturi in alte rubrici si mi sau sters de moderatorii vostri, cum sa fac postari daca mi se sterg abuziv?
« Last Edit: March 27, 2014, 01:01:02 PM by alexkady »

Offline gogule

• Hostimm.com
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Immdomain
« Reply #3 on: March 27, 2014, 01:42:20 PM »
post hunting se sanctioneaza. Daca tot faci trebuie sa fie la subiect si nu de forma: super cool, foarte bine, imi place, etc. Si nu trebuie sa fie la sectiuena vand/cumpar/site-ul meu.

regulemanetul il gasesti aici
http://www.arenaweb.ro/noutati/regulament-forum-gtop-ro/
Cred ca scria ceva de genul: Citeste regulamentul. Nu a fost full ban ci doar restrictie de postare.

Offline no_onne

• Full Member
  • hai mai da-mi un minus "dobitocule"
    • View Profile
    • Filme HD Online
« Reply #4 on: March 31, 2014, 01:19:06 AM »
Am fost banat de catre no_onne  10 zile fara warn  ,  din punctul meu de vedere nu cred ca am facut nimic incorect , de asemenea mi sa inchis si postul  , postul meu este http://www.arenaweb.ro/vand/promovez-pagini-facebook/

Ce mai poti spune? Copile draga daca puteam sa iti dau ban , iti dadeam pe viata la cat de dobitoc esti + pe langa asta imi trimiti si mesaje aiurea  de genul: de ce esti prost? sunt altii cu 7 posturi si au voie sa posteze , ce pla mea va dati smecheri , zici ca cine stie ce sunteti cacati cu ochi, gasesc alte 100 de forumuri daca vreau sa postez anunturi  si pana la urma de ce drq mai faceti rubrica de anunturi daca lasati doar pe cine vreti voi sa posteze un anunt , asta e nesimtire , prostilor .

Nu am facut nimic rau doar ca am vrut sa te indrept spre bine. Idiotule !!

Offline xDaniels

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #5 on: April 01, 2014, 11:45:32 AM »
Si daca vei parasi forumul definitiv crezi ca tu vei fi o pierdere pentru aceasta comunitate?

Offline emilascovici

• Hero Member
  • Ce ție nu-ți place,altuia nu-i face.
    • View Profile
« Reply #6 on: April 01, 2014, 12:03:38 PM »
Hopaaa, avem un mare Ónțelept printre noi, toți suntem copii și trebuie să ne maturizăm, suntem cu prea multe nivele sub tine, nu? Și partea cu regulamentul, trebuie citit prima dată, dupaia te apuci la postat. Tu dacă furi ceva și te prinde poliția, Óți dă warn sau te bagă la răcoare direct? Tu trebuie să știi regulile ,, jocului" , dupaia te joci.

Offline alexkady

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Joculonline
« Reply #7 on: April 02, 2014, 01:11:50 PM »
Pacat ca nu ma mai intereseaza forumul vostru de doi lei si conditiile comuniste, in felul asta o sa pierdeti multi utilizatori , spuneti ca va pasa dar de fapt nu va pasa , de utilizatori , spuneti ca faceti tutoriale pentru utilizatori dar ii stergeti pe cei cu initiativa , pacat de site

Offline emilascovici

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #8 on: April 02, 2014, 01:23:21 PM »
Pacat ca nu ma mai intereseaza forumul vostru de doi lei si conditiile comuniste, in felul asta o sa pierdeti multi utilizatori , spuneti ca va pasa dar de fapt nu va pasa , de utilizatori , spuneti ca faceti tutoriale pentru utilizatori dar ii stergeti pe cei cu initiativa , pacat de site
Scumpia mia, poți pleca. Ca să poți posta un anuț trebuie să-i ajuți pe alții, aici nu-i mercador.

Offline alexkady

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Joculonline
« Reply #9 on: April 02, 2014, 01:28:29 PM »
Am inteles asta dar am spus si eu ceva dar se pare ca pe acest forum nu prea conteaza ce spun altii doar moderatorii sunt zei, am facut postari pe anumite teme si subiecte si mi sau sters de catre minunatii vostri moderatori , eu nu sunt prost sa scrie ceva si sa imi fie sters asta este bataie de joc.

Offline emilascovici

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #10 on: April 02, 2014, 01:53:22 PM »
Ai fost atent la limbaj și la subiect? Poate ai făcut off- topic și nu ți-ai dat seama.

Offline alexkady

• Newbie
  • *
    • View Profile
    • Joculonline
« Reply #11 on: April 02, 2014, 02:17:51 PM »
De obicei sunt la subiect nu imi place sa vorbesc aiurea vorbesc doar de ceea ce am testat si cunosc nu ofer informatii in necunostinta de cauza , as putea fi un membru valoros daca si moderatorii s-ar putea comporta corect, si nu ar abuza de functie ca niste copii mici.

Offline emilascovici

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #12 on: April 02, 2014, 02:48:49 PM »
Tocmai ce ai zis ,, nu Ómi place să vorbesc aiurea" , tocmai ai vorbit, nu cunoști moderatorii, nu te sancționează pentru că așa vor ei ci pentru că ai făcut ceva sigur.

Offline gogule

• Hostimm.com
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Immdomain
« Reply #13 on: April 02, 2014, 02:59:05 PM »
@alexkady
dezgropatul topicurilor de mult apuse nu este permis. Sa postezi rezolvarea copy/paste la un topic vechi de 1 an, care avea deaja avea postata rezolvarea, mi se pare post hunting.

Citeste inainte sa postezi.

Offline amourdejour

• Important nu e de cate ori cazi, ci de cate ori te ridici.
  • Hero Member
  • Senator. Dentist. Writer.
    • View Profile
    • Articole de calitate la preturi ieftine
« Reply #14 on: April 05, 2014, 02:24:34 PM »
@alexkady: ce fumasi, mey?

wtf, drum bun, cale batuta .... cu comportamentul tau de 0,002 bani .... si pe restul de 100 de forumuri vei primi bannuri ... in plus, aici e forum de webmasteri, nu site-uri de anunturi.
pentru articole de calitate: http://www.arenaweb.ro/vand/content-writer-26599/

<b>Sincer, daca scopul tau in viata e sa ma "minusezi" ... atunci te compatimesc si mi-e mila de tine. fie ai o viata atat de plictisitoare incat nu ai ce face, fie esti doar un looser fustrat si invidios</b>